+48 510784776

O mnie

Tomasz Sadowski · kwiecień 16, 2015 · · 0 komentarze

Tomasz Sadowski czyli Wasz fotograf ślubny 🙂

Po raz pierwszy aparat miałem w ręku mając kilka lat. Wtedy jeszcze nie odzywał się we mnie głos fotografa i nic nie wskazywało na to aby miało się to kiedykolwiek zmienić. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się niedługo po narodzinach mojego syna czyli jakieś 18 lat temu. Kupiłem wtedy moją pierwszą lustrzankę. Od tamtego czasu fotografuję ludzi, krajobrazy, architekturę, wydarzenia.

 

Jak wielu moich kolegów po fachu, fotografią ślubną zająłem się za namową moich znajomych. Zaczęło się od ślubu moich przyjaciół, później kolejnych i kolejnych. Uwiecznianie uczuć, niepowtarzalnych chwil i emocji jakie towarzyszą podczas tego wyjątkowego dnia parze młodej oraz ich bliskim stało się zajęciem łączącym pracę i ogromną przyjemność. Jeżeli podoba się Wam moje spojrzenie przez obiektyw zapraszam do przesłania zapytania, rozmowy telefonicznej lub niezobowiązującego spotkania.

Wykonując profesjonalne zdjęcia ślubne dokładam wszelkich starań, żeby efekty były doskonałe, a Państwo otrzymali piękną pamiątkę z tego jedynego dnia. Do każdej sesji, do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Realizując profesjonalne zdjęcia ślubne, chcę w jak najlepszy sposób uwiecznić Wasze najpiękniejsze chwile. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych przeze mnie fotograficznych sesji ślubnych, używam profesjonalnych aparatów i obiektywów marki Canon.

Pracuję wszędzie tam gdzie są pary młode. Chętnie zrealizuję reportaż lub sesję, w każdym miejscu jakie przyjdzie Wam do głowy 🙂

 

Chcesz poznać moją szczegółową ofertę, sprawdzić dostępność terminu, zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego: LINK

Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o fotografii ślubnej? Zapraszam serdecznie do kontaktu:

E-mail: kontakt@tomaszsadowski.pl

Tel: 510-784-776

Przepraszam, formularz tymczasowo niedostępny